Vectura bruker javascript (js) på sine sider. Vi har oppdaget at din browser ikke støtter js eller at js er skrudd av.

Ag.nr.A10039
Navn Brewery International AS
Adresse Ulvenveien 89 A
Postadresse 0581 Oslo
Beskrivelse Brewery International AS ble etablert i 1992 og er landets ledende importør av øl, cider, og RTD. Vi ønsker å tilby våre kunder et sortiment som bidrar til å styrke kundens egen profil. I tillegg ønsker vi å være med på at folks forståelse og interesse om øl øker, samt å bidra til økt salg av dette produktet gjennom våre kunder i Horeca, dagligvare og hos Vinmonopolet. Vi har i dag Norges bredeste og mest spennende sortiment på fatøl, og i tillegg et utvalg flaskeøl som dekker de fleste verdensdeler. Samtlige produkter distribueres gjennom landets grossister innenfor storhusholdning og dagligvare.
Kontakt * Geir Erevik Mobil 907 38 140 Ansvar: Daglig leder geir@brewery.no * Helge Olsen Mobil: 900 39 222 Ansvar: Salg- og markedssjef helge@brewery.no * Trine Svendsen Ansvar: administrasjon/marked trine@brewery.no * Siri M. Gullien Ansvar: ordre/fakturering siri@brewery.no * Madeleine Olsen Ansvar: Marked, events madeleine@brewery.no * Mickael Friedmann Mobil: 909 71 269 micke@brewery.no Ansvar: Horeca - Dekker område: Oslo, Østlandet, Hedemark, Oppland, Bergen, Trøndelag og Buskerud * Kenth A. Nygaard Mobil: 907 38 170 kenth@brewery.no Ansvar: Horeca - Dekker område: Oslo, Østlandet, Sørlandet og Nord Norge *Alen Tupkovic, Selger/ Events, Mob: 913 69 789, Mail: alen@brewery.no * Nils Petter Flesjå Mobil: 905 92 888 npflesja@gmail.com Ansvar: Horeca - Dekker område: Rogaland, Hordaland og Vest-Agder * Leif Endre Vignes Mobil: 900 70 069 leif@brewery.no Ansvar: Dagligvare - Dekker område: Rogaland Hordaland og Vest-Agder * Rune Løvdahl Mobil: 959 44 991 rune@brewery.no Ansvar: Dagligvare - Dekker område: Oslo, Sør- og Østlandet * Rune Mauseth Mobil: 905 67 988 runem@brewery.no Fatølansvarlig * Morten Mauseth Mobil: 940 32 179 morten@brewery.no Fatølansvarlig * Frode Solberg Mobil: 954 01 453 frode@brewery.no Ansvar: fatøl, service, tankøl *
E-postbrewery@brewery.no
Hjemmesidewww.brewery.no
Telefon23 37 37 10
Faksikke
Viktigste merker San Miguel, Newcastle Brown Ale, Founders, Kona, Bulmers, Strongbow, Magners, Kirin, Crabbies Gingerbeer, Hooch, Harviestoun, Fosters Lager, Borg Brughus, Svaneke, Ugly Duck, Mythos, SOL Beer, Stone Brewing, Heineken, Paulaner, O`Haras, Bombardier Bitter, Morena, Mahou, Boon, O`Mission og Greens Glutenfri øl, Herrljunga Cider, Vikbo Cider, VK Vodka Kick, Franklin & Sons, Vikbo Cider m. fl. Har også mange spesialøl og sesongøl.